Naar hoofdcontent

'Ons' debatteam door naar finale NK debatteren!
Gefeliciteerd, toppers!

'Ons' debatteam door naar finale NK debatteren!

Het debatteam van onze school heeft zich zaterdag geplaatst voor de finale van het Nederlands kampioenschap debatteren. Na een voorronde in Gorinchem werden onze leerlingen aangewezen als één van de finalisten.

Het Carmel College is vooralsnog de enige school uit Overijssel die het tot de finale heeft weten te schoppen. Op 1 december volgt nog een voorronde. In totaal gaan 32 scholen meedoen aan de finale op 20 januari op de Universiteit Utrecht. 

In de voorronde moesten scholieren verschillende stellingen voorbereiden. Pas vlak voor het debat hoorden ze of ze voor- of tegenstander van een stelling moesten zijn. De stellingen gingen onder meer over genderneutrale toiletten, een quotum voor vluchtelingen en een verbod op alcoholreclames.

x

Wat staat er de komende tijd op de agenda

Havo/vwo: alle jaarlagen
Introductie (brief wordt in de week van 27 augustus op de website geplaatst)

Havo/vwo: alle jaarlagen

Zomervakantie
school gesloten

Zomervakantie