Contactgegevens sector havo/vwo

Hofstedelaan 4
8101 AH Raalte
Tel. 0572-348500
 

Postadres
Carmel College Salland
Postbus 87
8100AB RAALTE

E-mail
havo-vwo@carmelcollegesalland.nl

Directeur en teamleiders

Directeur onderwijs
Mevrouw W. Lemstra

Afspraak maken via de administratie of
havo-vwo@carmelcollegesalland.nl

Teamleiders
Mevrouw J. Maatman, teamleider 1, 2, 3 gymnasium/atheneum-plus en a.i. 1, 2, 3 havo
j.maatman@carmelcollegesalland.nl

De heer T. van der Most, teamleider 1, 2, 3 atheneum
t.vandermost@carmelcollegesalland.nl

De heer A.W. Spanjer, teamleider 4, 5 havo en a.i. 1, 2, 3 havo
a.spanjer@carmelcollegesalland.nl

Mevrouw H. Lemstra, teamleider 4, 5, 6 vwo
h.lemstra@carmelcollegesalland.nl

 

Ondersteuningscoördinator (specialistische leerlingbegeleider)
Mevrouw M. Doornenbal (m.doornenbal@carmelcollegesalland.nl)
Mevrouw E. Albers (e.albers@carmelcollegesalland.nl)

RT & LSP (remedial teaching & lees- en spellingsproblemen)
Mevrouw A. Blikman (a.blikman@carmelcollegesalland.nl)

 

Ouderraad

Contactgegevens Ouderraad havo/vwo

Agenda van het havo/vwo

studiemiddag: leerlingen lesvrij
vanaf 13.15 uur

Deadline aanmeldingen bij Carmel College Salland

Havo 4-5 / vwo 4-5-6: toetsweek 3 - toetweek voor klas 3 vervalt
12 t/m 22 maart