Contactgegevens sector havo/vwo

Hofstedelaan 4
8101 AH Raalte
Tel. 0572-348500
 

Postadres
Carmel College Salland
Postbus 87
8100AB RAALTE

E-mail
havo-vwo@carmelcollegesalland.nl

Directeur en teamleiders

Directeur onderwijs
mw. W. Lemstra

Afspraak maken via de administratie of
havo-vwo@carmelcollegesalland.nl

Teamleiders
mw. J. Maatman, teamleider 1, 2, 3 gymnasium/atheneum-plus
j.maatman@carmelcollegesalland.nl

W.G.J. Olthof, teamleider 1, 2, 3 havo (inclusief 1 havo/gt)
w.olthof@carmelcollegesalland.nl

T. van der Most, teamleider 1, 2, 3 atheneum
t.vandermost@carmelcollegesalland.nl

A.W. Spanjer, teamleider 4, 5 havo
a.spanjer@carmelcollegesalland.nl

mw. H. Lemstra, teamleider 4, 5, 6 vwo
h.lemstra@carmelcollegesalland.nl

 

Ondersteuningscoördinator (specialistische leerlingbegeleider)
mw. M. Doornenbal (m.doornenbal@carmelcollegesalland.nl)

RT & LSP (remedial teaching & lees- en spellingsproblemen)
mw. A. Blikman (a.blikman@carmelcollegesalland.nl)

 

Ouderraad

Contactgegevens Ouderraad havo/vwo

Agenda van het havo/vwo