De mentor

Leerlingen hebben binnen het onderwijs behoefte aan geborgenheid en veiligheid. De mentor speelt daar een belangrijke rol in. Hij kent zijn leerlingen goed en houdt hun resultaten en persoonlijke groei nauwkeurig in de gaten.

Leerlingen en ouders/verzorgers kunnen altijd bij de mentor terecht voor vragen. Omgekeerd neemt de mentor contact op met de ouders/verzorgers als er informatie gedeeld moet worden.

Overzicht mentoren praktijkonderwijs, schooljaar 2019-2020

klas

mentor

 mailadres

1a

meneer Krikke

 e.krikke@carmelcollegesalland.nl 

 

mevrouw Kroeze

 m.kroeze@carmelcollegesalland.nl

2a

mevrouw Groen

 j.groen@carmelcollegesalland.nl

3a

mevrouw Nijenhuis

 n.hofmeijer@carmelcollegesalland.nl

3b

mevrouw van Putten

 n.vanputten@carmelcollegesalland.nl

4a

meneer Veldkamp

 m.veldkamp@carmelcollegesalland.nl

4b

meneer ten Dam

 m.tendam@carmelcollegesalland.nl

5a

meneer Horenberg

 p.horenberg@carmelcollegesalland.nl

Entree

mevrouw Mensink

 n.mensink@carmelcollegesalland.nl

stages                 
klas 5 + Entree

meneer Luchtenberg

 j.luchtenberg@carmelcollegesalland.nl

Agenda van het praktijkonderwijs

Brugklasfeest schoolbreed