De mentor

Leerlingen hebben binnen het onderwijs behoefte aan geborgenheid en veiligheid. De mentor speelt daar een belangrijke rol in. Hij kent zijn leerlingen goed en houdt hun resultaten en persoonlijke groei nauwkeurig in de gaten.

Leerlingen en ouders/verzorgers kunnen altijd bij de mentor terecht voor vragen. Omgekeerd neemt de mentor contact op met de ouders/verzorgers als er informatie gedeeld moet worden.

Overzicht mentoren praktijkonderwijs, schooljaar 2018-2019

klas

mentor

 mailadres

1a

meneer ten Dam

 m.tendam@carmelcollegesalland.nl 

 

mevrouw Kroeze

 m.kroeze@carmelcollegesalland.nl

2a

mevrouw Groen

 j.groen@carmelcollegesalland.nl

                  mevrouw van Putten  n.vanputten@carmelcollegesalland.nl

3a

mevrouw Nijenhuis

 n.hofmeijer@carmelcollegesalland.nl

 

meneer Krikke

 e.krikke@carmelcollegesalland.nl

3b

meneer Luchtenberg

 j.luchtenberg@carmelcollegesalland.nl

4a

meneer Horenberg

 p.horenberg@carmelcollegesalland.nl

4b

meneer Dijkslag

 m.dijkslag@carmelcollegesalland.nl

5a

meneer Mars

 a.mars@carmelcollegesalland.nl

Entree

mevrouw Mensink

 n.mensink@carmelcollegesalland.nl

stages                 
klas 5 + Entree

meneer Antonissen

 h.antonissen@carmelcollegesalland.nl

Agenda van het praktijkonderwijs

Gala
examenkandidaten schoolbreed